Home Achievements Photos Indoor Fixtures Charity Events Diary of events Outdoor Fixtures Contacts Facilities Greens Our Logo History

Month

Day

Date

Mens

Ladies

Mixed

Time

v

Rinks

Results N.P.

Opp.


Sept

Sat

23











Sun

24











Mon

25

First Umbrella (4.15pm & 6.45pm)










Tue

26











Wed

27











Thu

28











Fri

29











Sat

30










Oct

Sun

1











Mon

2











Tue

3











Wed

4



Mid Devon

2

A

3

48

62



Thu

5











Fri

6











Sat

7











Sun

8



Wedmore

2.3

H

2

56

20



Mon

9











Tue

10











Wed

11











Thu

12











Fri

13











Sat

14

Richard Milton League



10

H

3





Sat

14



St. Andrews

2

A

3

49

55



Sun

15

Clarrie Dunbar (CL1)



10

H/A

2 + 2

4pts

12pts



Mon

16


Taunton (SWILL)


10

H/A

1 + 1

42

29



Tue

17











Wed

18


Winscombe


02/04/2017

H

2

28

22



Thu

19











Fri

20











Sat

21

Etiquette, Laws and Marking Morning



10

H






Sat

21



Puriton

2

A

2

37

32



Sun

22



Victoria (W-S-M)

2

H

3

56

61



Mon

23











Tue

24











Wed

25











Thu

26



Taunton Deane (ML)

10

A

2

34

42



Fri

27











Sat

28

Richard Milton League



10

H

3





Sat

28



Banwell

2

H

3

66

57



Sun

29



Street (Egham)

10

H/A

2 + 2

69

91



Sun

29



Uffculme

2

H

3

76

39



Mon

30











Tue

31










Nov

Wed

1











Thu

2



Puriton

10

H

3

62

44



Fri

3











Sat

4


Minehead (Yetton T)


10

H/A

2 + 2

77

79



Sun

5

Watchet (Denny C)



10 + 2

H/A

1,1+1,1

82

78



Mon

6











Tue

7











Wed

8



Mid Devon (ML)

2

H

2

34

38



Thu

9


Victoria (W-S-M)


10/12/2017

H

2

18

26



Fri

10











Sat

11











Sun

12











Mon

13











Tue

14











Wed

15











Thu

16











Fri

17











Sat

18


I.O.Wedmore (Yetton P)


10

H/A

2 + 2

64

98



Sun

19

Yeovil (CL1)



10

H/A

2 + 2

2pts

14pts



Sun

19



Yeovil

2

A

3

48

57



Mon

20











Tue

21











Wed

22











Thu

23











Fri

24











Sat

25

Richard Milton League



10

H

3





Sun

26



Congresbury

2

H

3

63

59



Mon

27











Tue

28











Wed

29


Donyatt (SWILL)


2

H/A

1 + 1

43

32



Thu

30










Dec

Fri

1











Sat

2

Richard Milton League



10

H

3





Sun

3











Mon

4











Tue

5











Wed

6











Thu

7











Fri

8











Sat

9

Moonfleet(Denny C)



2

H/A

2 + 2

53

118



Sun

10



Wedmore

2.3

A

2

25

36



Mon

11











Tue

12











Wed

13











Thu

14











Fri

15











Sat

16

Richard Milton League



10

H

3





Sun

17



Taunton (ML)

10

A

2

30

31



Mon

18











Fri

15











Sat

16

Richard Milton League



10

H

3





Sun

17



Taunton (ML)

10

A

2

30

31



Mon

18











Tue

19











Wed

20











Thu

21











Fri

22











Sat

23











Sun

24











Mon

25











Tue

26











Wed

27











Thu

28











Fri

29











Sat

30











Sun

31










Jan

Mon

1











Tue

2











Wed

3











Thu

4











Fri

5











Sat

6











Sun

7



Bridgwater (ML)

10

A

2

50

34



Sun

7



St. Andrews

2

H

3

43

75



Mon

8


Ilminster (SWILL)


12

H/A

1 + 1

41

35



Tue

9











Wed

10



Woodspring

2

A

2

49

25



Thu

11











Fri

12











Sat

13

Richard Milton League



10

H

3





Sat

13



Winscombe

2

H

3

54

65



Sun

14

Wedmore



10

H

2

41

50



Mon

15











Tue

16











Wed

17











Thu

18



Taunton Deane (ML)

10

H

2

38

31



Fri

19











Sat

20



Puriton

2

H

3

48

37



Sun

21

Taunton Deane (CD4)



10

H/A

1 + 1

36

32



Mon

22











Tue

23











Wed

24











Thu

25











Fri

26











Sat

27

Richard Milton League



10

H

3





Sat

27











Sun

28

Wedmore (CL1)



10

H/A

2 + 2

66

82



Sun

28



Porlock

2 + 4

H

3 + 3

72

59



Mon

29











Tue

30











Wed

31



Mid Devon

2

H

3

41

63


Feb

Thu

1











Fri

2











Sat

3



Bridgwater (ML)

10

H

2

43

40



Sat

3



Puriton

2

A

2





Sun

4

Wedmore



10

A

2

24

40



Mon

5











Tue

6











Wed

7


Watchet


10

H

2

13

34



Thu

8


Victoria (W-S-M)


10/12/2018

H

2

12

27



Fri

9











Sat

10

Richard Milton League



10

H

3





Sun

11

Taunton (CL1)



10

H/A

2 + 2





Mon

12











Tue

13











Wed

14











Thu

15











Fri

16











Sat

17



Banwell

2

H

3





Sun

18



Taunton (ML)

10

H

2





Mon

19











Tue

20











Wed

21



Mid Devon (ML)

2

A

2





Thu

22











Fri

23











Sat

24

Richard Milton League



10

H

3





Sat

24



Ilminster (ML)

2

H

2





Sun

25

Minehead (CL1)



10

H/A

2 + 2





Sun

25



South Petherton

2

H

3





Mon

26











Tue

27











Wed

28










Mar

Thu

1











Fri

2











Sat

3



Congresbury

2

H

3





Sun

4



(Egham SF)








Mon

5











Tue

6











Wed

7


Winscombe


02/04/2017

H

2





Thu

8











Fri

9











Sat

10

Richard Milton League



10

H

3





Sat

10



Ilminster (ML)

2

A

2





Sun

11



Victoria (W-S-M)

2

H

3





Mon

12











Tue

13











Wed

14











Thu

15











Fri

16











Sat

17











Sun

18

St Andrews (CL1)



10

H/A

2 + 2





Sun

18



Yeovil

2

H

3





Mon

19











Tue

20











Wed

21











Thu

22











Fri

23











Sat

24

Richard Milton League



10

H

3





Sun

25











Mon

26











Tue

27











Wed

28











Thu

29











Fri

30











Sat

31

Winscombe



2

H

3




Apr

Sun

1



(Egham Final)








Mon

2











Tue

3











Wed

4











Thu

5











Fri

6











Sat

7

CLUB COMPETITION FINALS



10+1

H

1 + 1





Sun

8

CLUB COMPETITION FINALS



10+1

H

1 + 1